Ana Sayfa

FISIO ORTOPEDIA
Kaliteli ve Sağlıklı bir yaşam için
previous arrow
next arrow
Slider

Açılış/Kapanış Saatleri

Hafta İçi: 9.00 – 17.00
Cumartesi:10.00 – 15.00
Pazar:KAPALI

Online Randevu

Mesai saatlerimiz dışında bizlere online randevu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Randevu Numarası

0(545) 864 5864

Şikayetleriniz ile ilgili detaylı bilgi almak için bu numara üzerinden  iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Ortopedik Rehabilitasyon

Ortopedik rehabilitasyon, medikal ya da cerrahi tedavi gerektiren kas iskelet sistemi problemlerinde, ortopedik yaklaşımın sonrasında bireyin kas, eklem sertliklerini gidermek, bireyi eski haline döndürmek için yapılan rehabilitasyon çeşitlerinden biridir.

Sporcu Rehabilitasyonu

Sporcu Rehabilitasyonu, genel sporcu sağlığı, spor yaralanmalarından korunma, spor yaralanmalarının tanı ve rehabilitasyonu, sporcu lisans muayeneleri ve sporcu beslenmesi konularını kapsar.

Manuel Therapy

Manuel terapi herhangi bir cihaz ya da makine kullanmaksızın sadece elle uygulanan bir fizik tedavi şeklidir. Manuel terapide uygulayıcılar, kas spazmı, kas gerginliği ve eklem disfonksiyonunun neden olduğu ağrıları azaltmak için bölgedeki eklemleri manipüle etmek ve kas dokusunda baskı yapmak için yalnızca ellerini kullanırlar.

Russian Therapy

Russian Therapy sistemi ; Enerji kanallarımizin ve iç organlarımizin birbirleriyle dengeli olarak çalışmaları ile ilgili geleneksel doğu tıbbi temelinde geliştirilmiş ve yüksek teknoloji ile üretilmiş bir terapi sistemidir.

Mulligan Concept

Ağrıyı azaltmak ve bireyin hareket aralığını iyileştirmek için tasarlanan Mulligan tekniği, kas-iskelet sistemi yaralanmalarının tedavisi için Doğal Apophyseal Glides (NAGS), Sustain Natural Apophyseal Glides (SNAGS) ve Hareket ile Mobilizasyon (MWM) içerir.

Kinesio Tape

Kinesiyoloji bandı, Kinesio bandı, k-bandı veya KT olarak da adlandırılan elastik terapötik bant, atletik yaralanmalardan ve çeşitli fiziksel bozukluklardan kaynaklanan ağrı ve sakatlığı tedavi etmek amacıyla kullanılan akrilik yapışkanlı elastik bir pamuk şerididir.

Fizyoterapist Akman ÇETİN

Siz değerli bireylerin fiziksel şikayetlerine tamamen profesyonel ve çözüm odaklı hizmet vermek amacıyla 7/24 çalışıyoruz.

Memnuniyet

Online Randevu